Wyprawka szkolna

Szanowni Państwo Rodzice naszych Pierwszoklasistów, którzy rozpoczną naukę w naszej szkole od 1 września 2020 r.

Obecna sytuacja w kraju i nadal trwający stan epidemii nie pozwala się nam spotkać w chwili obecnej. Mamy głęboką nadzieję, że uda się nam zorganizować takie spotkanie w drugiej połowie sierpnia. Wierzymy, że sytuacja będzie się zmieniać w dobrym kierunku. Wówczas poinformujemy Państwa o przydziale Dzieci do poszczególnych klas, przedstawimy Wychowawców.

Załączamy informacje na temat podręczników szkolnych. Na wykazie zaznaczone są te pozycje, które objęte są dotacją, czyli Uczniowie otrzymają je w szkole oraz te, które kupują Rodzice. Pozwalamy sobie także zaproponować „wyprawkę”, czyli te przybory, które będą Dzieciom niezbędne, a które można już spokojnie gromadzić.

1. Podręczniki:
Szkoła zapewnia podręczniki z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego.
2. Zeszyty:
w wąską linię, w kratkę i zeszyt do korespondencji z rodzicami
3. Piórnik z podstawowym wyposażeniem:
ołówek, kredki ołówkowe, nożyczki, klej, gumka, temperówka, linijka, w późniejszym czasie pióro
4. Segregator A4 z koszulkami (50szt.) na bieżące karty pracy oraz dodatkowe ćwiczenia
5. Teczka plastyczna (kartonowa, lakierowana z rączką) z wyposażeniem:
– blok rysunkowy A4 i A3
– blok techniczny A4 i A3
– blok rysunkowy z kolorowymi kartkami A4 i A3
– kredki świecowe
– taśma klejąca
– plastelina