Rejs statkiem po Odrze

Po trzydniowym maratonie egzaminacyjnym 26 maja 8b relaksowała się podczas rejsu statkiem po Odrze.

Rejs był nagrodą za realizację programu edukacyjnego „Aktywni Błękitni – Szkoła Przyjazna Wodzie” i otrzymanie certyfikatu.

Wraz z Panią Wicedyrektor Iwoną Milewicz – Grzędą i wychowawczynią Panią Kariną Pawliczek uczniowie odbyli dwugodzinny rejs od przystani statku „Opolanin” przez śluzę Opole, aż do stopnia wodnego Groszowice, gdzie statek zawrócił popłynął z powrotem do przystani. Na uczestników wycieczki czekał poczęstunek, pogadanka z elementami wykładu oraz upominki.

Za profesjonalnie zorganizowaną wyprawę, miłe przyjęcie i super atmosferę dziękujemy organizatorowi Panu Tomaszowi Biela z Zespołu Komunikacji i Edukacji Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie – Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach.