Projekt Prewencja kryzysów emocjonalnych

Miasto Opole oraz Centrum Zdrowia w Opolu Sp.z.o.o. we współpracy z Centrum Zdrowia Psychicznego Soteria Anamija zaprosiło Naszą Szkołę do współpracy przy projekcie „Prewencja kryzysów emocjonalnych”. Dzięki temu nasi uczniowie między 12 a 16 rokiem życia mieszkający w Opolu oraz Państwo jako rodzice możecie wziąć udział w wyżej wymienionym przedsięwzięciu. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy wypełnić ankietę kwalifikacyjną oraz niezbędne zgody. Dokumenty kwalifikacyjne można odebrać w gabinecie psychologa/pedagoga lub w sekretariacie naszej szkoły, pobrać na stronach www.centrum.przychodniemiastaopole.pl lub www.anamija.pl oraz bezpośrednio w Centrum Zdrowia Psychicznego Soteria Anamija w Opolu na ulicy Kosmonautów 3a.

Ankiety należy wypełnić zgodnie z zamieszczoną w nich instrukcją i zwrócić do gabinetu lub sekretariatu, w którym zostały pobrane lub bezpośrednio do Centrum Zdrowia Psychicznego Soteria Anamija.

W ramach projektu w siedzibie Centrum Zdrowia Psychicznego Soteria Anamija prowadzone będą konsultacje psychologiczne, psychiatryczne (w razie potrzeby) oraz warsztaty ćwiczeniowo-psychoedukacyjne dla dzieci i ich rodziców.

Serdecznie zapraszamy państwa do udziału w projekcie oraz odbioru ankiet kwalifikacyjnych w gabinecie psychologa/pedagoga naszej szkoły lub sekretariacie. Kwalifikacja potrwa do 15 maja 2024 roku.