Laureaci w zawodach w dwuboju lekkoatletycznym

W piątek 16.09 odbyły się zawody w dwuboju lekkoatletycznym. Zawodnicy rywalizowali w biegu na 60 i 300m, w skoku w dal, skoku wzwyż oraz rzucie piłeczką palantową. Świetnie poszło wszystkim naszym reprezentantom – Oskar Kotowski zajął 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową, a Malina Polewiak wygrała zarówno bieg na 60m jak i skok w dal. W finałowej 9ce uplasowała się również Martyna Polak, która wraz z Maliną będzie reprezentowała PSP 29 na zawodach w Warszawie. Pozostali uczestnicy to: Marta Bęben, Antonina Bodzioch, Renata Hamadyk, Weronika Żuławińska, Stanislav Dubynka, Artem Minov, Oskar Brzeziński, Michał Bodusz, Maciej Sobylak, Jan Szwedziak oraz Tymon Kołodziej.