Dzień Sportu

11 czerwca odbył się pełen entuzjazmu Dzień Sportu w naszej szkole, zorganizowany we współpracy z Wydziałem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii oraz ZmierzymyCzas.pl pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta, Marszałka Województwa Opolskiego Opolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Opolu. Imprezę dekorowała realizacja projektu pn. Kwietniki i Zielniki wykonana w ramach programu „Kierunek NOWE FIO”.

To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło uczniów, nauczycieli oraz ich rodziny, którzy wzięli udział w różnych konkurencjach biegowych.

Impreza rozpoczęła się zbiórką na boisku szkolnym, gdzie wszyscy uczestnicy zostali przywitani przez dyrektora szkoły. Na starcie czekały na nas oznaczone trasy biegowe, dostosowane do różnych grup wiekowych i poziomów sprawności. Była także specjalna trasa dla rodziców, którzy chcieli wziąć udział w biegu razem z dziećmi.

Atmosfera była pełna radości i sportowego ducha. Przed rozpoczęciem biegów, odbył się krótki rozgrzewający trening.

Dzieci młodsze, w radosnym towarzystwie swoich rodziców, stanęły na starcie swojej trasy, gotowe do podjęcia wyzwania. Starsi uczniowie rywalizowali z zapałem na swojej trasie, dając z siebie wszystko. Widok kibicujących nauczycieli, rodziców i rodzeństwa motywował uczestników do pokonywania kolejnych metrów.

Po zakończeniu biegów, zwycięzcy otrzymali medale i nagrody.

Atrakcją wydarzenia były też pokazy medyczne, trenerskie WWFiF, pokazy gaśnicze oraz z zakresu pierwszej pomocy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz FOTObudka.

Link do zdjęć z FOTObudki BIEG RUNda 29

« z 3 »