Dzień Otwarty PSP nr 29

5 marca otworzyliśmy swoje drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców, aby zaprezentować bogactwo edukacyjnych możliwości, atmosferę oraz życie szkolne, które czeka na młodych uczniów.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 17.00 w auli szkolnej, gdzie Dyrekcja oraz kadra pedagogiczna przywitała gości serdecznym uśmiechem i przyjazną atmosferą. Rodzice i przyszli uczniowie mieli okazję zapoznać się z planem dnia oraz programem Dnia Otwartego.

Następnie odbyły się liczne prezentacje i warsztaty, w których nauczyciele przedstawili metody nauczania, cele edukacyjne oraz zaprezentowali różnorodne projekty i aktywności, które czekają na uczniów w przyszłym roku szkolnym. Dzieci mogły brać udział w zajęciach praktycznych, eksperymentach naukowych oraz zabawach integracyjnych, co pozwoliło im poczuć się jak prawdziwi uczniowie szkoły podstawowej.

Ponadto, rodzice mieli okazję porozmawiać z nauczycielami oraz przedstawicielami szkoły na temat programu nauczania, wsparcia dla uczniów, jak i innych ważnych kwestii związanych z edukacją ich dzieci.