Zwierzodrzew (21.04)

Zapraszamy do udziału w konkursie dla dzieci, którego organizatorem jest Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu.

Zadanie polega na narysowaniu drzewa, które będzie posiadało cechy wybranych gatunków zwierząt. W wyniku tego działania, powstaną hybrydy łączące właściwości roślin i zwierząt. Zachęcamy do szukania twórczych i bogatych skojarzeń na temat połączenia dzikości zwierząt z bogactwem świata roślinnego.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 6−9 lat.

Pracę można wykonać w dowolnych technikach rysunkowo-malarskich — ważne, by była efektem indywidualnych poszukiwań i przemyśleń dziecka. Następnie należy zeskanować lub sfotografować dzieło konkursowe i przesłać
w formie elektronicznej na adres organizatora: aplikuj@galeriaopole.pl do 21.04. 2023 r.