Wyniki Konkursu „Młody literat”

Z przyjemnością informujemy, iż zostały ogłoszone przez Organizatorów XVII Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Młody Literat” wyniki bieżącej edycji pt. „W obronie natury” .

Do tegorocznego XVII Międzyszkolnego Konkursu Literackiego zgłoszono ponad 50 prac. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas IV-VIII ze szkół podstawowych województwa opolskiego.

Uczestnicy konkurowali w dwóch kategoriach wiekowych: klas IV- VI oraz klas VII- VIII. Tworzyli tematyczne wypowiedzi w formie listu otwartego lub przemówienia zatytułowanego „W obronie natury”.

Z ogromną radością informujemy, iż jury konkursowe postanowiło nagrodzić i wyróżnić w kategorii klas VII – VIII uczennicę kl. VII a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 29 w Opolu, Michalinę Stelmaszyk.

Zwyciężczyni gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu działalności artystyczno-literackiej.