Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj jest ostatni dzień roku szkolnego… Z tej okazji cała społeczność szkolna zgromadziła się w szkolnej auli, aby wspólnie świętować zakończenie tego wyjątkowego okresu. Rok szkolny 2022/2023 był pełen wyzwań, ale również satysfakcji i osiągnięć.

Zakończenie roku szkolnego to nie tylko moment radości i wdzięczności, ale także czas refleksji i podsumowań. Tradycją szkoły jest uhonorowanie uczniów statuetką Superucznia. Uczniów, którzy wyróżniają się swoim zachowaniem, rzetelnie wywiązują się ze swoich szkolnych obowiązków i godnie reprezentują szkołę na arenie miasta, województwa oraz kraju.

Statuetkę Superrodzic otrzymał pan Artur Lang za nieocenioną pracę i zaangażowanie jako Przewodniczący Rady Rodziców przy PSP nr 29 w Opolu, która stała się silnym głosem, reprezentującym potrzeby szkoły.

Z okazji zbliżających się wakacji życzymy udanego wypoczynku, samych słonecznych dni oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok!