Tata też czyta – zajęcia biblioteczne

W ostatnich dniach biblioteka szkolna gościła w swoich progach tatę uczennicy naszej szkoły z klasy II a. Robert Brysz odwiedził bibliotekę w związku z akcją #Tata też czyta. Ogólnopolska akcja prowadzona jest przez Fundację Powszechnego Czytania. Akcja ma na celu podniesienie czytelnictwa w Polsce. Wspólne czytanie przez ojca lub dziadka jest nie do przecenienia, tworzy przestrzeń do dzielenia się marzeniami oraz emocjami, wpływa na rozwój dziecka i ma szerokie spektrum działania.

Tata i córka przynieśli do biblioteki książki z własnej biblioteki, które wywołały salwy śmiechu.

Dziękujemy Panu Robertowi Brysz za zaangażowanie oraz piękne wspomnienie o mamie, nauczycielce jęz. polskiego , która zaszczepiła w Panu Robercie miłość do książek.

Polecamy Państwa uwadze w/w akcję, na stronie FPC dostępne są materiały oraz opis akcji.