Projekt „Uczeń zdolny”

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 po raz trzeci został zorganizowany przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola i Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu bezpłatny projekt edukacyjny dla uczniów starszych klas szkół podstawowych pn. „Uczeń zdolny – wspierające warsztaty edukacyjne dla uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkół podstawowych Miasta Opola”

W ramach projektu zaplanowano warsztaty z następujących przedmiotów: język polski, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia i matematyka. Ponadto zaplanowano osobne zajęcia przygotowujące do Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych nauczycieli z opolskich szkół podstawowych i liceów.

Warsztaty rozpoczną się 18 września 2023 r. i będą odbywały się raz w tygodniu w 1,5 godzinnych blokach zajęć. Warsztaty prowadzone będą  w godzinach popołudniowych w wybranych szkołach Opola.

W celu przystąpienia do projektu należy wypełnić deklarację uczestnictwa. Deklaracja uczestnictwa dostępna jest do pobrania w sekretariacie PSP nr 29.