Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca nasza szkoła zorganizowała orszak wiosenny z okazji pierwszego dnia wiosny. Uczniowie mieli na sobie stroje z motywami wiosennymi oraz kolorowe stroiki przygotowane podczas zajęć plastycznych.

Przechodząc przez ulice, wywoływaliśmy uśmiech na twarzach przechodniów, a także rozdawaliśmy kolorowe kwiaty symbolizujące odrodzenie i radość, co dodatkowo umilało atmosferę.

Nasza trasa wiodła także przez pobliski park, gdzie kwitnące drzewa i kwiaty dodawały uroku naszemu pochodowi. Zatrzymaliśmy się na chwilę w pobliżu budynku szkoły, aby wspólnie pozostawić budki lęgowe przygotowane na ten dzień, wyrażając naszą troskę o środowisko i chęć pielęgnowania przyrody.

21 marca był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również do refleksji nad pięknem otaczającego nas świata i potrzebą dbania o niego.