„Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (27.04)

Z radością informujemy, że w naszej szkole przeprowadzony zostanie ogólnopolski konkurs dedykowany wszystkim uczniom klas I-III „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”.

Udział w konkursie jest odpłatny, a wysokość wpisowego to 12 zł od uczestnika.

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych: klasa I, klasa II, klasa III.

Konkurs będzie testem jednokrotnego wyboru składającym się z 21 pytań. Do każdego pytania podane zostaną 4 odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna.

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” obejmuje wiedzę i umiejętności z zakresu edukacji matematycznej, polonistycznej, przyrodniczej i społecznej na poziomie klas I-III szkoły podstawowej.

W załączniku przedstawiamy Państwu przykładowe konkursowe pytania testowe.

Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” odbędzie się 11 maja 2022 r.

Czas pisania testu to 60 minut.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Zgłoszenia należy kierować do wychowawcy klasy do dnia 27.04.2022 r.(środa).