O! Polska naturalnie (21.04)

house-163526_960_720

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym pt. „O! Polska naturalnie” organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. Patronat Honorowy nad konkursem objęła Pani Anna Moskwa, Minister Klimatu i Środowiska oraz Pani Katarzyna Czochara, Poseł na Sejm RP. Konkurs odbywa się w terminie 29 marca 2023 r. do 21 kwietnia 2023 r.

Celem konkursu jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży wrażliwości ekologicznej, kształtowanie ich poczucia harmonii ze środowiskiem i przyrodą, uwrażliwienie na piękno przyrody, wyzwalanie pozytywnego nastawienia do świata, budowanie umiejętności współzawodnictwa oraz danie możliwości zaprezentowania indywidualnych zdolności twórczych.

Konkurs ma zasięg wojewódzki i mogą w nim wziąć udział dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych:

– Kategoria A – 7-9 lat,

– Kategoria B – 10-13 lat,

– Kategoria C – 14-15 lat.

Prace konkursowe należy przesłać na adres Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 21.04.2023 r.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu zamieszczone są na stronie Organizatora konkursu.