MIĘDZYNARODOWE TARGI  MOTORYZACYJNE MOTOR SHOW

W ramach projektu „Tłumaczymy Żywioły” uczniowie klas ósmych wraz z opiekunami: p. Kariną Pawliczek, p. Heleną Nowicką oraz p. Marzeną Kolano – Kołodziej pojechali do Poznania na Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne MOTOR SHOW 2023.

Było to niesamowite przeżycie dla fanów motoryzacji, na których w czasie Media Day, w dziewięciu pawilonach i otwartej przestrzeni, czekały najlepsze atrakcje całego przedsięwzięcia: salon samochodowy, motocyklowy, Detailingu, Luxury i Super Cars, Caravaningu, mistrzostwa mechaników, Automobilklub Wielkopolski, technologia samochodowa, Laboratoria Przyszłości oraz teren zewnętrzny – na którym organizowano pokazy driftingu. Ogromną popularnością cieszyły się symulatory jazdy, arena videoblogerów, symulator dachowania, pawilon spotkań z gwiazdami oraz strefa TVN Turbo.

W trakcie zwiedzania uczniowie wcielali się w postać badacza i dokonywali analizy oferowanych usług oraz strony estetycznej poszczególnych wystawców.

Mieli okazję zaspokoić zainteresowania motoryzacyjne i zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi w branży samochodowej.

Koordynator projektu w PSP 29: Karina Pawliczek