Konkursy z okazji Dnia Patrona Szkoły

Zachęcamy naszych uczniów do udziału w szkolnych konkursach związanych z Patronem Szkoły – Armią Krajową:

1.Konkurs plastyczno-literacki dla uczniów klas I-VIII na komiks związany z losami wybranego żołnierza Armii Krajowej (format pracy – A3, technika dowolna).

Komiks powinien posiadać tytuł. W pracy należy przedstawić min. 6 wydarzeń (scenek) z życia żołnierza.

2.Konkurs literacki na opowiadanie twórcze dla uczniów klas IV-VIII – polecenie dla uczniów: Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżyłeś wraz z bohaterem Armii Krajowej. W swojej pracy wykorzystaj jak najwięcej faktów związanych z losami tej postaci. Napisz, czego nauczyła Cię ta historia.

Opowiadanie powinno być napisane na komputerze, objętość pracy ok. 1 strona A4, czcionka Times New Roman 12 pkt. Praca powinna posiadać tytuł.

Termin oddawania prac mija 12.02.2024 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 14.02.2024 r. podczas akademii z okazji Dania Patrona. Na zwycięzców czekają nagrody.

Proszę o dostarczanie prac do Magdaleny Brandt, s. 161.