Jubileusz 30 lecia Opolskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

Opolska Sieć Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie, do której należy także nasza szkoła, obchodzi 30-lecie działalności. Z tej okazji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego odbyło się spotkanie jubileuszowe, podczas którego Wojewoda Opolska Monika Jurek, Marszałkini WO Zuzanna Donath- Kasiura i Opolska Kurator Oświaty Joanna Raźniewska uhonorowały nauczycieli i osoby wspierające promocję zdrowia wśród dzieci i młodzieży.

Naszą szkołę reprezentowały Agnieszka Skrzydelska – wojewódzki koordynator sieci w latach 2017-2021 oraz Justyna Hubisz – szkolny koordynator sieci.

Organizatorem spotkania było OCE i koordynator wojewódzki dr Paweł Fryderyk Nowak.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom naszej szkoły,rodzicom i sympatykom życzymy w tym szczególnym dniu dużo zdrowia.