„Bohaterowie naszej niepodległości” (1.02)

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie związanym z obchodami Dnia Patrona Szkoły – AK „Bohaterowie naszej niepodległości” .

Przedmiotem pracy konkursowej jest napisanie na połowie karty bloku technicznego A3 imienia, nazwiska i pseudonimu ( jeśli bohater  ten pseudonim posiada) postaci historycznej, która przyczyniła się do odzyskania przez Polskę niepodległości (od powstań narodowych- do roku 1989)- ze szczególnym uwzględnieniem postaci związanych z Armią Krajową.

Technika pracy- dowolna.
Uwaga- karta bloku technicznego A3 ma być przecięta w poziomie, jeśli napis nie mieści się- połącz dwie karty w poziomie (napis w jednej linii).

Kryteria oceny pracy konkursowej:

• samodzielność pracy,
  • zgodność z tematem konkursu,
  • pomysłowość i czytelność napisu,
  • estetyka,
  • oddanie obrazu literami, praca ma świadczyć o Twojej wiedzy o wybranej postaci,
  • terminowość.

Termin oddawania prac konkursowych – 01 lutego 2023 roku.
    Prace uczniów kl. I-III- proszę oddawać p. Beacie Berger.
    Prace uczniów kl. IV- VIII- proszę oddawać p. Karinie Pawliczek i p. Alicji Grzegorczyk.
    Nagrody przewidziane są w trzech kategoriach wiekowych: kl. I-III, kl. IV-V, kl. VI-VIII.