Akcja „Zimowa paka dla Bezdomniaka” 

obrazek - kot

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę artykułów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu, a także innych organizacji prozwierzęcych. 

Akcja „Zimowa paka dla Bezdomniaka” ma na celu wsparcie ww. organizacji  w zakresie wyżywienia i ocieplania boksów kocami na zimę. Akcja pozwoli zabezpieczyć bezdomne zwierzęta podczas zbliżającej się zimy.

Trzy najbardziej zaangażowane jednostki uhonorowane zostaną pucharem „Przyjaciela zwierząt”. 

W załączeniu przekazujemy regulamin Akcji „Zimowa Paka Dla Bezdomniaka”.

Organizatorem zbiórki dla zwierząt jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu.

BARDZO PROSIMY, ABY PRZY WSPARCIU KIEROWAĆ SIĘ PONIŻSZĄ LISTĄ – jest ona zgodna z faktycznym zapotrzebowaniem instytucji wspierających bezdomniaki.
•    karma sucha i mokra dla psów: Bosch, Brit Premium, Nurilove, Brit Care, Maxi Natural, Dolina Niteci, Gran Carno, Rocco, Winsto
•    karma sucha i mokra dla kotów: Animonda, Carny, Dolina Noteci, Smilla, Butchers, Maxi Natural, Purina, Josera, Sanabelle, Brit, Smilla;
•    akcesoria dla psów: obroże i smycze w różnych rozmiarach, miski (najlepiej metalowe), zabawki, koce, legowiska, ręczniki;
•    szampony, preparaty przeciwko pchłom i kleszczom;
•    akcesoria dla kotów: kuwety, żwirki do kuwet, zabawki;
•    probiotyki i suplementy na odporność dla psów i kotów.


Zbiórka potrwa do 26 listopada 2021 r.  Artykuły można przynosić do kartonów pozostawionych przy wejściu głównym do naszej szkoły.

Jednocześnie informujemy, że w porozumieniu z Urzędem Miasta Opola, dla trzech jednostek, które wykażą się największym zaangażowaniem przygotowane są nagrody.


Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!

Skip to content