Muzyczne Wyzwanie Chrumasa (27.03)

KOWR we współpracy z Telewizją Polską S.A. realizuje plebiscyt „Muzyczne Wyzwanie Chrumasa” dedykowany uczniom klas I-V, którzy uczestniczą w unijnym „Programie dla szkół”. Można w nim zaprezentować talent wokalny i instrumentalny, a także razem z Chrumasem promować zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci w całej Polsce.

Szczegóły plebiscytu znajdują się stronach: Muzyczne Wyzwanie Chrumasa | Program dla szkół (programdlaszkol.org) lub www.wyzwaniechrumasa.tvp.pl

Aby zgłosić się do uczestnictwa w  zabawie, należy przesłać swój autorski utwór promujący zdrowe nawyki żywieniowe, spożywanie owoców, warzyw oraz produktów mlecznych w terminie do 27 marca 2023 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Organizatora.

Autorzy sześciu najlepszych utworów zostaną zaproszeni na nagrania telewizyjne, a zwycięzca weźmie udział w nagraniach teledysku będącego opracowaniem jego utworu.