Bezpłatne treningi dla dzieci z Ukrainy
![На жаль, Україна зараз переживає дуже складний момент за всю історію країни. Багато українців змушені покинути територію своєї країни і виїхати за кордон. На даний момент вже більше 2,5 мільйонів біженців з України приїхали до Польщі.
Зі свого боку Польща намагається робити все для того, щоб допомогти українцям, які вже втратили надію на життя і адаптацію в іншій країні, освоїтися. Завдяки "Допомагаємо Україні " - проекту, який співпрацює з містом Ополе і районую радою, ми запрошуємо Вас на безкоштовні тренування з футболу в Ополе. «Футбольний клуб Десятка» в Ополе чекає на ваших діток віком од 4 до 12 років. Мета нашого футбольного клубу, це не тільки фізичний розвиток вашої дитини, але а так само і ментальне. У нас ваші діти можуть впровадитися в казковий світ, який сповнений пригод з елементами футболу.
Заняття проводить тренер з України, який дуже добре володіє і польською теж. Також ми пропонуємо безкоштовні:
• тренування з футболу,
• заняття для дівчаток, які б хотіли навчитися грати,
• звичайно без веселощів ніяк, тому ми пропонуємо групові заходи, такі як відвідування зоопарку, парку трамплінів і басейну.
Запрошуємо Вас, ми впевнені, що Вашим діткам сподобається.
Щоб записатися до нас ви можете задзвонити на номер телефону 666 919 555, або зайти на нашу сторінку в інтернеті www.dziesiatka.com.pl.Чекаємо на Вас!](https://psp29.opole.pl/wp-content/uploads/2022/04/277586511_1643982165963747_1300710383234608697_n-722x1024.jpg)
Завдяки „Допомагаємо Україні ” – проекту, який співпрацює з містом Ополе і районую радою, ми запрошуємо Вас на безкоштовні тренування з футболу в Ополе.
Заняття проводить тренер з України, який дуже добре володіє і польською теж. Також ми пропонуємо безкоштовні:
• тренування з футболу,
• заняття для дівчаток, які б хотіли навчитися грати,
• звичайно без веселощів ніяк, тому ми пропонуємо групові заходи, такі як відвідування зоопарку, парку трамплінів і басейну.
Запрошуємо Вас, ми впевнені, що Вашим діткам сподобається.
Щоб записатися до нас ви можете задзвонити на номер телефону 666 919 555, або зайти на нашу сторінку в інтернеті www.dziesiatka.com.pl.Чекаємо на Вас!