Europejski Tydzień w PSP nr 29

Za nami tydzień szaleństwa. W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się Europejski Tydzień. Codziennie podróżowaliśmy po innym państwie.

W poniedziałek byliśmy w Grecji, obejrzeliśmy piękne widoczki, a na koniec wspólnie zatańczyliśmy Zorbę.

We wtorek powitała nas upalna Hiszpania, taniec Flamenco, a podczas przerw mogliśmy usłyszeć największe hiszpańskie przeboje.

W środę – czas umilał nam między innymi Pan Marek Grechuta, ale nie zabrakło też Zenka czy Sławomira. Parkiet oszalał. Uwieńczeniem tego dnia był wspólnie odtańczony Polonez.

Z kolei w czwartek odwiedziliśmy piękne Włochy. Było dość kolorowo w naszej szkole. Uczniowie nawet przynieśli ze sobą pizzę i inne włoskie przysmaki.

W piątek „podskoczyliśmy” do Francji, tak żeby sprawdzić „Comment ça va” u naszych francuskich kolegów i zatańczyć z nimi wysławionego Kankana.
W kilku słowach było różnorodnie, ciekawie, wariacko…

Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się wspaniale. Powtórka już za rok. Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie.