Mikołaj

6 grudnia z samego rana tuż po pierwszym dzwonku lekcyjnym na korytarzach pierwszego piętra dało się usłyszeć delikatny dźwięk dzwonka. Naszych najmłodszych uczniów odwiedził w swych klasach lekcyjnych Święty Mikołaj obdarowując każdego drobnymi upominkami. Zaraz później odbyły się wesołe gry i zabawy uczniów klas I-III na parkiecie.

Stawiając na zdrową rywalizację, podczas której najważniejsze były uśmiechy bawiących się dzieci, rozegrały się konkurencje noszenia prezentów, pierników dla głodnego Mikołaja oraz ciągniecie zaprzęgów przez renifery, w które wcieliły się dzielnie nasze wychowawczynie. Nie zabrakło także piosenek i zabaw ruchowych. Królowały uśmiechy, które sprawiły, że ten dzień nabrał niezwykłej, przyjemnej atmosfery.

Święty Mikołaju – dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Koordynatorem imprezy była Pani Małgorzata Romanowska.

« 1 z 2 »