obrazek misie

Mimo wyjątkowych okoliczności, w naszej szkole nie zapomnieliśmy o szczególnym święcie naszych milusińskich. Dzień Pluszowego Misia to dzień niepowtarzalny, który przypomina nam, jak ważni w życiu dziecka są przyjaciele z pluszu.

Aby uczcić ten niezwykły dzień nasi Uczniowie wspominali ukochanego we wczesnym dzieciństwie pluszaka, prezentowali swoje maskotki oraz wzięli udział w wirtualnym misiowym przyjęciu, w którym bawiły się nie tylko dzieci ale i wszystkie zabawki.

Podzieliliśmy się również ciekawostkami na temat niedźwiedzi i przypomnieliśmy sobie historię powstania Dnia Pluszowego Misia. Finałowym punktem była ulubiona piosenka dzieci „Mój miś”.

Z tej okazji został również zorganizowany konkurs plastyczny „Mój przyjaciel miś”.

Historia pluszowego misia oraz ciekawostki na temat niedźwiedzi

Piosenka „Mój miś”