Dziecięca Politechnika Opolska – rekrutacja

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji projektu pn : Dziecięca Politechnika Opolska.

W listopadzie 2021 roku rozpocznie się trzynasta  edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Od początku jej istnienia tę „uczelnię dla młodych studentów” ukończyło już ponad 5000 absolwentów.

Projekt cieszy się ogromnym zainteresowanie dzieci i rodziców.

Każda edycja to nowe ciekawe tematy wykładów, atrakcyjne prezentacje, inspirujące konkursy oraz akcje społeczne. Zajęcia, lub wykłady online,  odbywają się w soboty raz w miesiącu.

Więcej informacji o dotychczasowych  edycjach  znajdą Państwo na stronie www.dpo.po.edu.pl

Na stronie, sukcesywnie będą pojawiać się aktualne informacje.

REKRUTACJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 0D 4 DO 17 PAŹDZIERNIKA BR.

W listopadzie 2021 roku rozpocznie się trzynasta  edycja Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Od początku jej istnienia tę „uczelnię dla młodych studentów” ukończyło już ponad 5000 absolwentów.

Projekt cieszy się ogromnym zainteresowanie dzieci i rodziców.

Każda edycja to nowe ciekawe tematy wykładów, atrakcyjne prezentacje, inspirujące konkursy oraz akcje społeczne. Zajęcia, lub wykłady online, odbywają się w soboty raz w miesiącu.

Więcej informacji o dotychczasowych  edycjach  znajduje się na stronie Organizatora.

REKRUTACJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 0D 4 DO 17 PAŹDZIERNIKA 2021 r.