Zajęcia judo

obrazek - karate

Zapraszamy dzieci ze szkoły PSP 29 w Opolu do uczestnictwa w projekcie Ukemi – Szkoła Bezpiecznego Upadania – rekomendowanego przez Polski Związek JUDO.

W ramach projektu organizowane są zajęcia sportowe, na których dziecko uczy się bezpiecznego upadania, oraz elementów judo. Na treningach uczestnicy wykorzystywane są ćwiczenia ogólnorozwojowe: wytrzymałościowe, szybkościowe oraz rozciągające, które poprawią ogólną sprawność fizyczną, w szczególności wpłyną pozytywnie na motorykę, refleks, koncentrację oraz wzmocnią ciało.

Zajęcia będą się odbywać w sali judo, która znajduje się w szkole PSP 29, na parterze:

w poniedziałki i piątki, w godzinach 13.00 – 14.00 oraz 14.30 – 15.30

oraz we wtorki i czwartki w godzinach 14.00 – 15.00 oraz 15.00 – 16.00

W celu zapisania dziecko na zajęcia „Ukemi” należy pobrać załączniki, wypełnić je i przesłać na adres email: aspazja77@o2.pl lub podać dziecku, które przekaże prowadzącej zajęcia trenerce – pani Marzenie Bąk.