Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” (28.09)

pióro

Konkurs dla klas 4-8 VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „ Po polsku o historii”

Jeśli chcesz wziąć udział w VIII Ogólnopolskim Dyktandzie Niepodległościowym, zapoznaj się z regulaminem, przynieś wypełnione przez Rodziców oświadczenia i zgłoś do 28 września 2020 roku swojemu nauczycielowi języka polskiego chęć uczestnictwa w tym konkursie.

Etap szkolny – 1 października 2020 roku, o godzinie 13. Numer sali zostanie podany później, jest uzależniony od liczby zgłoszeń.

Etap wojewódzki – 28 października 2020 roku, o godzinie 13, dla tych, którzy zdobędą co najmniej 75% punktów.

W trosce o zdrowie Uczniów i Organizatorów, etapy konkursu, które mają dwie kategorie wiekowe: klasy 4-6, klasy 7-8, zostaną przeprowadzone w macierzystych szkołach.

Serdecznie zapraszamy Uczniów i liczymy na Wasz udział, bo będzie to znakomita okazja do uczestniczenia w obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Szkolny koordynator konkursu- Pani Alicja Grzegorczyk