The Voice Of Nine (27.11)

Logo konkursu

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wokalnym „The Voice Of Nine” organizowanym przez Samorząd Uczniowski Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr IX w Opolu.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów w wieku 10- 19 lat.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu śpiewanej piosenki do 27.11.2020 roku i przesłania filmu na adres mailowy: samorzad.ploix@op.pl

Na filmiku musi być widoczny prezentujący się uczestnik konkursu.

Przesłane nagrania trafiają do jury, za pośrednictwem Samorządu Uczniowskiego Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr IX w Opolu.

Nagrania  nie będą rozpowszechniane bez wiedzy uczestników i (w przypadku uczestników niepełnoletnich) opiekunów prawnych uczestników.

Aby zgłosić się do konkursu należy przesłać skany wszystkich dokumentów. Muszą być one podpisane przez opiekuna prawnego/rodzica lub pełnoletniego uczestnika.