Aktualnie jesteś na:
Dzisiaj jest:Piątek 24 maja 2019        Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

Nasz uczeń laureatem „Omnibusa Przyrodniczego”

Łukasz Baryliszyn – uczeń klasy 8b zajął I miejsce w finale  VI edycji Wojewódzkiego Konkursu „Omnibus    Przyrodniczy” organizowanego przez Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu. Razem z Łukaszem o puchar omnibusa walczyli również: Michał Łachut – kl. 8a, Paweł Łachut – kl. 8a, Mateusz Pawliczek – kl. 8b oraz Łukasz Lewczak – kl. 8b. Byli to uczniowie akwalifikowani do finału na podstawie testu zewnętrznego (etap szkolny).
Konkurs odbył się 25 marca 2019 r. i po raz pierwszy obejmował uczniów klas ósmych. Wcześniejsze edycje        skierowane były tylko do uczniów szkół gimnazjalnych województwa opolskiego.
    Gratulujemy Łukaszowi tak ogromnej wiedzy w zakresie nauk przyrodniczych!
                                                            Opiekun konkursu: Karina Pawliczek – nauczyciel biologii

• dyplom1-1