Aktualnie jesteś na:
Dzisiaj jest:Czwartek 18 lipca 2019        Imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon

konkurs-miejsca-1.jpg - 548.02 KB

Artystyczny Talent Roku 2019
                                                            Julia Partyka z kl. Vb

Dnia 5.06.2019 r. podczas uroczystej gali w opolskim Ratuszu Prezydent Miasta Opola
nadał zaszczytne tytuły Artystycznego Talentu Roku 2019 szczególnie utalentowanym uczniom miasta
Opola.Wśród laureatów znalazła się uczennica PSP 29 w Opolu - Julia Partyka, którą uhonorowano za szczególne osiągnięcia z zakresu sztuki tanecznej.

Julce i jej Rodzicom serdecznie gratulujemy
                                                                                 i życzymy dalszych sukcesów!

• img-2556
  • img-2602
  • img-2603
  • img-2605
  • img-2608
  • img-2612
  • img_7254
  • img_7256

W dniu 23 maja 2019r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

„Wielkie Dyktando 2019”.

Tytuł Mistrza Ortografii klas II miasta Opola zdobyła Oliwia Stankowicz z PSP nr 11.

Tytuł Mistrza Ortografii klas III miasta Opola zdobyła Julia Czerwonka z PSP nr 29.

Gratulujemy!

Nasz uczeń laureatem „Omnibusa Przyrodniczego”

Łukasz Baryliszyn – uczeń klasy 8b zajął I miejsce w finale  VI edycji Wojewódzkiego Konkursu „Omnibus    Przyrodniczy” organizowanego przez Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu. Razem z Łukaszem o puchar omnibusa walczyli również: Michał Łachut – kl. 8a, Paweł Łachut – kl. 8a, Mateusz Pawliczek – kl. 8b oraz Łukasz Lewczak – kl. 8b. Byli to uczniowie akwalifikowani do finału na podstawie testu zewnętrznego (etap szkolny).
Konkurs odbył się 25 marca 2019 r. i po raz pierwszy obejmował uczniów klas ósmych. Wcześniejsze edycje        skierowane były tylko do uczniów szkół gimnazjalnych województwa opolskiego.
    Gratulujemy Łukaszowi tak ogromnej wiedzy w zakresie nauk przyrodniczych!
                                                            Opiekun konkursu: Karina Pawliczek – nauczyciel biologii

• dyplom1-1