Spotkanie wigilijne

obrazek kokarda

Koniec grudnia bez spotkania wigilijnego? Nic z tych rzeczy!

Dzięki użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych uczniowie klas młodszych mieli okazję wspólnie celebrować tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Uczestnicy spotkania dzielili się przygotowanymi przez siebie życzeniami oraz prezentowali samodzielnie wykonane ozdoby świąteczne. Dekoracje bożonarodzeniowe stworzone przez dzieci zdobią choinki i wnętrza mieszkań naszych uczniów i symbolizują obecność koleżanek i kolegów z klasy przy świątecznym stole.

Bożonarodzeniowy quiz, konkurs na najpiękniej udekorowane pierniczki, wspólne kolędowanie to gwiazdkowe atrakcje, które pozwoliły nam spędzić czas na dobrej, świątecznej zabawie.

Największą jednak przyjemnością było rozsyłanie samodzielnie wykonanych wirtualnych kartek z życzeniami dzięki aplikacji Teams.

Wesołych Świąt!