Sfotografuj ciszę (24.02)

Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie „Sfotografuj ciszę” organizowanym już po raz 15 przez PSP nr 16 w Opolu.

Celem konkursu jest rozwijanie ciekawości i aktywności poznawczej oraz promowanie uzdolnień uczniów w dziedzinie fotografii.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie od 1 do 3 zdjęć zgodnie z tematem konkursu. Zdjęcia należy wykonać na papierze, techniką cyfrową lub analogową (nie mogą być oprawione i wykonane techniką komputerową).

Każde zdjęcie powinno być na odwrocie opisane czytelnie (drukiem lub komputerowo) i zawierać: imię i nazwisko ucznia, klasę, adres szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna z ramienia szkoły.

Zdjęcia należy dostarczyć do koordynatora konkursu Pani Iwony Giecewicz do 24 lutego.