Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty on-line

ilustracja

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, wychodząc na przeciw uczniom szkół podstawowych szykujących się do egzaminu ósmoklasisty WP Pilot oferuje zdalne zajęcia. Darmowe lekcje będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.

Lekcje z języka polskiego i matematyki dla ósmoklasistów przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty zaczną się od 19 marca (czwartek) o godzinie 11.00. Doświadczeni nauczyciele – korepetytorzy będą przez 90 minut pomagać w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Lekcje będą prowadzone na żywo, w każdy dzień roboczy (oprócz weekendów) o godzinie 11.00.

Natomiast strona internetowa Egzamin ósmoklasisty oferuje Testy ósmoklasisty on-line. Egzaminy ósmoklasisty można rozwiązywać bezpośrednio na stronie, bez potrzeby ściągania ich na dysk komputera. Po rozwiązaniu egzaminu ósmoklasisty od razu obliczany jest wynik (ilość zdobytych punktów i ich procentowy udział) oraz wyświetlane są prawidłowe odpowiedzi do pytań i klucze oceniania. Umożliwia to szybkie i wygodne powtórzenie materiału.