Ogólnopolski konkurs plastyczny „Święty Mikołaj w oczach dzieci” (20.11)

Mikołaj

Zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Święty Mikołaj w oczach dzieci”, którego organizatorem jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo z Lublina.

Celem konkursu jest pogłębianie wśród dzieci wiedzy o życiu i działalności św. Mikołaja – biskupa Myry oraz popularyzacja oryginalnej twórczości plastycznej dzieci, prezentującej ogólnoludzkie wartości moralne.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej, dowolną techniką, której tematem jest „Święty Mikołaj w oczach dzieci”. Zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 20 listopada 2020 r. wypełniając formularz na stronie internetowej organizatora.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się do 23 listopada 2020 r. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie lub mailowo. Wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia 2020 r.