Młodzieżowa Politechnika Opolska

Z przyjemnością informujemy, że właśnie trwa rekrutacja na tegoroczną edycję Młodzieżowej Politechniki Opolskiej. W tym roku zajęcia są bezpłatne, w formie online. Uczestnikami jest młodzież w wieku 14-18 lat, ale organizator zaprasza także starsze osoby do wysłuchania ciekawych i interesujących wykładów. 

Wykłady będą emitowane w soboty od grudnia do maja 2021 roku.  

Każdorazowo na maila będzie wysłany link do emisji. Organizator planuje szeroki wachlarz tematów od dietetyki i racjonalnego odżywiania, przez zgłębienie tematyki dronów, zagadnień logistyki ale rozwoju osobistego, tworzenia stron internetowych itp.

Liczba uczestników w tym roku jest nieograniczona. Zapraszamy więc serdecznie do udziału w tegorocznej, zmodfikowanej formie MPO. 

Zgłoszenia przyjmowane będą za pomocą poczty elektronicznej podanej przez organizatora od 9 listopada do 27 listopada 2020 r.

Wkrótce, na stronie www.mpo.po.edu.pl zostaną zamieszczone kolejne informacje. Organizator przewiduje również konkursy dla aktywnych słuchaczy, nagrody a także udział w zajęciach na Politechnice Opolskiej.