Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia (23.04)

W dniach 27-30 kwietnia 2020 odbędzie się ogólnopolski finał Mistrzostw Szybkiego Mnożenia. Organizatorem jest Szkoła Podstawowa Sternik Pruszków. Współorganizatorem jest Terapia Plus. Konkretny dzień i godzinę uczestnictwa w konkursie wybiera rodzic z dzieckiem. Konkurs jest płatny 10zł i polega na tym, aby w ciągu 5 minut odpowiedzieć prawidłowo na jak najwięcej przykładów mnożenia w zakresie 100.

Celem konkursu jest rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów klas 1-4 oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia w zakresie 100. Zadaniem uczestników konkursu jest poprawne rozwiązanie jak największej ilości przykładów mnożenia do 100 w ciągu 5 minut.

Chętny do wzięcia udziału zobowiązany jest o uiszczenie opłaty finałowej na konto organizatora w wysokości 10 zł/os, do środy 22 kwietnia, na poniższe dane:
Mistrz Mnożenia – Terapia Plus
nr konta: 84 1140 2004 0000 3702 7680 0715
w tytule wpłaty proszę wpisać: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 Opole.

Po uiszczeniu opłaty finałowej chętni uczniowie klas 1-4 proszeni są o wysłanie maila do czwartku (23 kwietnia) do koordynatora konkursu – Pani Anny Chałubek na adres a.chalubek@psp29.opole.pl. Koordynator szkolny założy konta dla użytkowników na stronie www.szybkiemnozenie.pl, gdzie uczniowie będą mogli przygotować się do konkursu za pośrednictwem ćwiczeń online.

Po zaksięgowaniu płatności w dniu finału organizatorzy prześlą „hasło finałowe”, które zostanie przekazane przez szkolnego koordynatora konkursu na maila ze zgłoszenia.

Filmik o przebiegu konkursu: https://youtu.be/S7YS8xGQmRM