Konkurs kolęd (1.12)

nuty

Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej (ZMMN) w Polsce organizuje projekt pod tytułem Weihnachtsmarkt ONLINE / Jarmark Bożonarodzeniowy ONLINE. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 13 grudnia 2020 r.

Od 2003 roku organizowany jest Jarmark Bożonarodzeniowy na opolskim rynku. Jednak w  związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa oraz wprowadzonymi obostrzeniami jarmark bożonarodzeniowy nie może się odbyć w tradycyjnej formie imprezy plenerowej, dlatego projekt przeprowadzony zostanie jako wydarzenie online, zachowując stałe elementy tradycji jarmarku bożonarodzeniowego organizowanego corocznie.

Jarmark będzie transmitowany przez Internet na stronie Facebook oraz YouTube. Podczas transmisji nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu. 

Konkurs kolęd skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wszystkich uczestników czekają interesujące nagrody, ciekawe doświadczenia i dużo zabawy!

Szczegółowy regulamin przeglądu kolęd, w którym zamieszczone zostały informacje na temat formularza zgłoszeniowego znajduje się poniżej.
Zgłoszenia należy przesyłać do 01.12.2020 r.