Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel miś” (2.12)

obrazek misie

Z okazji Dnia Pluszowego Misia zapraszamy do konkursu plastycznego online „Mój przyjaciel miś”.

Celem konkursu jest przybliżenie najmłodszym historii powstania pluszowego misia, inicjowanie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych dzieci poprzez przedstawienie sylwetek misiów jako bohaterów literackich oraz kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia – bohatera literatury dziecięcej.

Pracę należy wykonać wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika, kolage, itp.) w formacie A4.

Prace powinny być wykonane indywidualnie i samodzielnie przez dzieci.

Koordynatorem konkursu jest Pani Justyna Hubisz.

Zdjęcia prac w orientacji poziomej należy przesłać na adres mailowy organizatora j.hubisz@psp29.opole.pl do 2 grudnia 2020 r. W tytule maila należy wpisać: konkurs „Mój pluszowy miś”.

Uczestnicy konkursu otrzymają dyplom za udział w konkursie. Galeria prac będzie opublikowana na stronie internetowej szkoły.