Konkurs plastyczny „Figurka św. Józefa” (24.04)

Zespół Szkolno-Przedszkolny Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae w Opolu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Figurka św. Józefa” .

Konkurs skierowany jest dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej.

Cele konkursu:
-przybliżenie osoby św. Józefa
-promowanie wartości chrześcijańskich w codziennych sytuacjach życiowych wzorowanych na postaci św. Józefa.
-promowanie wartości rodziny w życiu każdego człowieka.
-rozwijanie umiejętności plastycznych, technicznych oraz pomysłowości i kreatywności dzieci.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie figury stojącej postaci św. Józefa. Do wykonania pracy można wykorzystać np.: modelinę, plastelinę, ciastolinę, masę solną, glinę, mydło, świecę, plastik, tkaniny, masę papierową, drewno…

Zdjęcia figurek św. Józefa należy przesłać do 24 kwietnia 2021 roku na opolemontessori@op.pl. Do pracy należy dołączyć kartkę z podpisem: imię i nazwisko, klasa oraz pełny adres placówki

Regulamin oraz informacje o zwycięzcach zostaną opublikowane 27 kwietnia na www.montessori-opole.eu.

Wyniki konkursu oraz wszystkie prace zostaną zaprezentowane na portalu społecznościowym Facebook „Pro Liberis Silesiae” oraz na stronie Organizatora.

Organizator przewiduje dla autorów nagrodzonych prac nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników dyplomy.