Konkurs fotograficzny „Przyroda ojczysta” (31.03)

obrazek aparat

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach oraz Komisja Kultury, Tradycji i Promocji Łowiectwa ogłasza konkurs fotograficzny pt. „PRZYRODA OJCZYSTA 2021”

Konkurs adresowany jest do miłośników przyrody i łowiectwa oraz wszystkich, którym fotografia przyrodnicza sprawia ogromną przyjemność i jest pomysłem na realizowanie własnych pasji.

Celem konkursu jest promowanie polskiej przyrody oraz komunikowanie pozytywnych wartości związanych z łowiectwem.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych:

1. Uczniowie szkół podstawowych
  2. Uczniowie szkół ponadpodstawowych
  3. Osoby dorosłe

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie Organizatora .

Prace cyfrowe należy przesłać na adres: foto@orl.katowice.pl w terminie do 31 marca 2022.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Nagrodzone zostaną również szkoły i opiekunowie najbardziej aktywnych zespołów.
Wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na wystawie, o której miejscu i terminie wszystkie osoby nagrodzone i wyróżnione zostaną poinformowane.