Kiermasz świąteczny

13 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców. Imprezę zainaugurował występ uczniów PSP nr 29 pod opieką Pani Gabrieli Badury-Strzelczyk przedstawiający Jasełka.

Podczas kiermaszu każda klasa wystawiła swoje rękodzieła. Były przepiękne ozdoby świąteczne, aniołki, stroiki, kartki świąteczne, bombki, mikołaje, choinki i łańcuchy.

Na stoiskach znalazły się także pachnące, pięknie ozdobione pierniki oraz różne gatunki smacznych, domowych ciast. Kupujący zachwycali się oryginalnością, starannością i estetyką wykonania ozdób świątecznych. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, rodziców, nauczycieli, jak i gości, przyjaciół i absolwentów szkoły.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wkład w przygotowanie stoisk.