Jak odkrywać i rozwijać talenty swojego dziecka

obrazek

Chcesz doświadczyć i dowiedzieć się, jak skutecznie towarzyszyć w rozwoju dziecka? Pragniesz zdobyć informacje na temat tworzenia przestrzeni do uwolnienia potencjału dziecka w praktyce? 

Rodziców i edukatorów zapraszamy na warsztaty pt. „Jak odkrywać i rozwijać talenty swojego dziecka”, które odbędą się w Opolu 22 października od 17:00 do 20:00 w Talentowni.

Warsztat opierać się będzie o treści merytoryczne, których fundamentem będą narzędzia: Instytutu Gallupa – 34 talentów wg. Badań instytutu, Howarda Gardnera inteligencji wielorakich, Dynamiki Talentów, metodologii Extended Disc Talent oraz na wielu innych. Proces edukacji rodziców i edukatorów wspomogą gry pedagogiczne, gry symulacyjne, burze mózgów, studium przypadków oraz zadania w grupie.

Inicjatywa odbywa się w ramach projektu Uwalniamy Talenty realizowanego przez Fundację Kwitnące Talenty. Zadanie finansowane jest Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019 – 2021 oraz budżetu Województwa Opolskiego. 

Wydarzenie jest bezpłatne. Obowiązują mailowe zapisy: fundacja@kwitnacetalenty.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko.
   

Więcej informacji o wydarzeniu