Informacja dla Rodziców – webinar

rysunek chmurki

Drodzy Rodzice,

chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowy webinar (szkolenie online) pod tytułem “Jak zbudować bliską relację z dzieckiem?” .

Zastanawiacie się, w jaki sposób możecie budować bliskie więzi ze swoimi dziećmi? Jak duże znaczenie mają relacje w wychowaniu i rozwoju dziecka? Jak odbudować naruszone zaufanie? W jaki sposób możecie stać się najlepszymi przyjaciółmi swoich dzieci?

O tych i innych aspektach budowania relacji porozmawiamy już 18 grudnia o 19:00 z Piotrem Rabęckim – mówcą motywacyjnym dla dzieci i młodzieży.

Organizator przygotował dla Państwa serię porad specjalistycznych, jak i historii z życia wziętych o tym, jak można budować trwałe, bliskie i stabilne relacje ze swoimi dziećmi. Jak zawsze na naszych webinariach będzie również możliwość interakcji z prowadzącym, poprzez zadawanie pytań na czacie.

Webinar jest darmowy, wystarczy zapisać się poprzez formularz.

Numer kontaktowy: 535 385 201