Festiwal Govtech – HackJunior (19.11)

HackJunior plakat

W imieniu Departamentu GovTech Polska Kancelarii Prezesa Rady Ministrów serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie dla młodzieży ze szkół podstawowych w ramach Festiwalu Govtech – HackJunior.

HackJunior to wydarzenie online skierowane do uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych, którego celem jest promowanie wykorzystywania nowoczesnych technologii w celu nauki aktywnego i kreatywnego procesu rozwiązywania problemów oraz kreowania rzeczywistości.

HackJunior odbędzie się online w dniu 27 listopada 2020 r. W wydarzeniu mogą wziąć udział uczniowie oraz nauczyciele ze szkół podstawowych z całej Polski.

Zgłoszenia udziału w Konkursie będzie można dokonywać w dniach 3-19 listopada 2020 r. na stronie Wydarzenia.

Zapowiedź Wydarzenia oraz konkursu będzie można zobaczyć w środę 28 października o godz. 12:00 na profilu GovTech.

Na stronie Konkursu znajdują się aktualne informacje.

Mail do kontaktu: hackjunior@robotsclass.com