Dzień Patrona Szkoły

logo_slider

To kolejny rok, gdzie na kartach kalendarza zapisuje się bogata historia naszej szkoły. Jesteśmy dumni, że to właśnie nasza placówka nosi imię – Armii Krajowej. Imię, dzięki któremu pamiętamy na co dzień, jak ważny jest patriotyzm i miłość do Ojczyzny.

Tydzień zakończyliśmy uroczystymi obchodami Dnia Patrona Szkoły – Armii Krajowej. Z tej okazji uczestniczyliśmy w niesamowitym przedstawieniu wokalno-teatralnym w wykonaniu naszych uczniów. Swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście:

– Pan Janusz Kwiatkowski – Prezes Opolskiego Koła Światowego Związku Żołnierzy AK,

– Pani Zdzisława Niżankowska – Członek Zarządu Okręgu Światowego Związku Żołnierzy AK w Opolu,

– Pani Krystyna Ejzerman – Członek Zarządu Okręgu Światowego Związk u Żołnierzy AK w Opolu.

Bardzo dziękujemy, że zechcieli Państwo uczcić ten szczególny dzień razem z nami.