Dzień Babci i Dziadka

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyło się w naszej szkole 31 stycznia.

Na uroczystość przybyli, bardzo licznie, dziadkowie naszych uczniów klas 1-3 oraz zaproszeni Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu „Złota Jesień”. Na początku Pani Dyrektor przypomniała, jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości.

Uczniowie klas 1-3 bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.