Dyskoteka andrzejkowa

obrazek świeca

Dzieci często zastanawiają się, co je w życiu spotka, planują i marzą. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły dzień tajemniczych wróżb i czarów. Dzień, w którym można poznać swoją przyszłość…

29 października był w naszej szkole wyjątkowy. Zabawa zaczęła się dyskoteką andrzejkową, której organizatorem była Pani Justyna Hubisz. Następnie pod okiem wychowawcy każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw przekłuwał papierowe serce, aby poznać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby.

Katalog wróżb był ciekawy i bogaty, a wszyscy pragnęli wywróżyć sobie coś wyjątkowego!

Wróżby pobudziły wyobraźnię dziecięcą, pozwoliły oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji!