Bezpłatne usługi psychologiczne

Szanowni Państwo!
Pragniemy poinformować, iż w Centrum Terapii i Psychoedukacji od 1 kwietnia 2020 roku działa Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży, która świadczy bezpłatne usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dzieci, młodzieży (do 21 r. ż.) oraz rodziców (w ramach kontraktu z NFZ).

W jakich sytuacjach można się z nami kontaktować?
– jeśli u dziecka pojawiają się niepokojące zachowania, obniżony nastrój, zmiany w zachowaniu, pobudzenie, lęk, problemy z jedzeniem i in.
– występują trudności wychowawcze, trudności szkolne, trudności w relacjach rówieśniczych, nasilenie sytuacji konfliktowych, trudności w komunikacji rodzinnej,
– w rodzinie pojawia się kryzys, np. utarta bliskiej osoby, choroba, rozwód, przemoc, itp.

Pacjenci przyjmowani są bez skierowania. W okresie pandemii udzielamy porad za pomocą systemów teleinformatycznych.

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją:
pod numerem telefonu: 602 673 562
drogą elektroniczną: ctip.opole@gmail.com